Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Probleme script si meniuri!

In jos 
AutorMesaj
woken
Admin
woken


Posts : 183
Join date : 05/11/2011
Age : 29
Location : Piatra Neamt

Probleme script si meniuri! Empty
MesajSubiect: Probleme script si meniuri!   Probleme script si meniuri! Icon_minitimeLun Ian 16, 2012 1:40 am


Salut!

La un timp foloseam un script pentru bhop iar acel script avea si functia ca meniurile sa se vada fara imagini...cel de la buy de ex era in stanga cu text alb numerotate si numai numele fara imagini, la fel si cel de ales echipele cand intri pe un server.
Iar eu am nevoie de acea functie pentru ca in CS mi se apasa b-ul de pe tastatura b-( si daca imi apare meniul de buy mare ma incurca...asa cel mic din stanga nici nu-l observ.
Ei bine de la un timp mi-am facut cfg-ul meu si m-am uitat prin celalalt si gasesc ceva ca:
setinfo "vgui_menus" "0"
am pus-o si la mine in script si nimic, am activat-o si din joc(am pus old stiled menus) si tot nimic...meniurile se vad cu imagini...mari, pe fundal maro ( , nici celalalt script nu mai merge adica il incarc si nu apar meniurile cum doresc!

Ce e de facut?
Ce trebuie sa scriu in scriptul meu ca sa fie cum v-am zis?

Merci anticipat!!!! ><

PS: sper ca am postat unde trebuie!!! :-S :-" :-ss
Sus In jos
https://steam-cs.forumgratuit.ro
 
Probleme script si meniuri!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Tutoriale legate de Counter Strike :: Download Tutoriale & Resurse Counter-Strike 1.6-
Mergi direct la: