AcasaGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Addons CS 1.6 Server by sTEAM

In jos 
AutorMesaj
woken
Admin
avatar

Posts : 183
Join date : 05/11/2011
Age : 23
Location : Piatra Neamt

MesajSubiect: Addons CS 1.6 Server by sTEAM   Dum Ian 15, 2012 12:40 am


Autor : by sTEAM-CS
Versiune : AmX Mod X v1.8.1.3
Download : Exclamation

Link#1: http://www.girlshare.ro/2350263.3
Link#2: http://www.fileshare.ro/22825383264.1

Contine:

Meta List -Currently loaded plugins-

[ 1] AMX Mod X RUN - amxmodx_mm.dll v1.8.1.3 ini Start ANY
[ 2] Booster RUN - booster_mm.dll v2.31 ini Chlvl Pause
[ 3] dproto_EF RUN - dproto.dll v0.9.87 ini Start Never
[ 4] AntiDlFile RUN - antidlfile.dll v1.4 ini Start Never
[ 5] Booster-Lite RUN - booster_lite_mm. v1.13 ini Pause Pause
[ 6] Fun RUN - fun_amxx.dll v1.8.1.3 pl1 ANY ANY
[ 7] CStrike RUN - cstrike_amxx.dll v1.8.1.3 pl1 ANY ANY
[ 8] CSX RUN - csx_amxx.dll v1.8.1.3 pl1 ANY ANY
[ 9] FakeMeta RUN - fakemeta_amxx.dl v1.8.1.3 pl1 ANY ANY
[10] Engine RUN - engine_amxx.dll v1.8.1.3 pl1 ANY ANY

amxx plugins -Currently loaded plugins-

[ 1] Admin Base 1.8.1.3746 AMXX Dev Team admin.amxx running
[ 2] Admin Commands 1.8.1.3746 AMXX Dev Team admincmd.amxx running
[ 3] Admin Help 1.8.1.3746 AMXX Dev Team adminhelp.amxx running
[ 4] Slots Reservation 1.8.1.3746 AMXX Dev Team adminslots.amxx running
[ 5] Multi-Lingual System 1.8.1.3746 AMXX Dev Team multilingual.am running
[ 6] Menus Front-End 1.8.1.3746 AMXX Dev Team menufront.amxx running
[ 7] Commands Menu 1.8.1.3746 AMXX Dev Team cmdmenu.amxx running
[ 8] Players Menu 1.8.1.3746 AMXX Dev Team plmenu.amxx running
[ 9] Maps Menu 1.8.1.3746 AMXX Dev Team mapsmenu.amxx running
[ 10] Plugin Menu 1.8.1.3746 AMXX Dev Team pluginmenu.amxx running
[ 11] Admin Chat 1.8.1.3746 AMXX Dev Team adminchat.amxx running
[ 12] Anti Flood 1.8.1.3746 AMXX Dev Team antiflood.amxx running
[ 13] Info. Messages 1.8.1.3746 AMXX Dev Team imessage.amxx running
[ 14] Admin Votes 1.8.1.3746 AMXX Dev Team adminvote.amxx running
[ 15] NextMap 1.8.1.3746 AMXX Dev Team nextmap.amxx running
[ 16] Nextmap Chooser 1.8.1.3746 AMXX Dev Team mapchooser.amxx running
[ 17] TimeLeft 1.8.1.3746 AMXX Dev Team timeleft.amxx running
[ 18] Pause Plugins 1.8.1.3746 AMXX Dev Team pausecfg.amxx running
[ 19] Stats Configuration 1.8.1.3746 AMXX Dev Team statscfg.amxx running
[ 20] StatsX 1.8.1.3746 AMXX Dev Team statsx.amxx running
[ 21] CS Misc. Stats 1.8.1.3746 AMXX Dev Team miscstats.amxx running
[ 22] Bindanticod 1.0 AdorcounTer Bindanticod.amx running
[ 23] Ultimate SS 1.2 0N|LY ultimate_ss.amx running
[ 24] Advanced blind 1.0 xTeamCs Team advanced_blind. running
[ 25] Ghostchat 0.3 NetRipper ghostchat.amxx running
[ 26] Ping Faker 1.5 MeRcyLeZZ pingfaker.amxx running
[ 27] Game Menu 1.1 DJ_WEST & Lukman gamemenu.amxx running
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://steam-cs.forumgratuit.ro
 
Addons CS 1.6 Server by sTEAM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» No server response
» New online chess server, www.easychess.com
» Chess-Tournament-Results-Server
» FICS - Free Internet Chess Server
» No server response

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Resurse :: Addons-uri AmxMod + AdminMod-
Mergi direct la: